Úver na bývanie od Slovenskej Sporiteľne

hypotekárny úver - Úver na bývanie - Úver na bývanie od Slovenskej Sporiteľne

Potrebujete rýchlo riešiť Vaše bývanie, a chcete flexibilnejší úver ako je hypotéka, Slovenský Sporiteľňa poskytuje úvery na bývanie, vďaka ktorým si môžete kúpiť byt, pozemok alebo dom, prípadne zmodernizovať svoje bývanie. Úver je zabezpečený záložným právom k tuzemskej nehnuteľnosti.

Úver je určený pre fyzické osoby vo veku od 18 do 65 rokov

Výhody úveru na bývanie od Slsp:

  • možnosť získania úveru rýchlo aj bez vlastnej hotovosti,
  • úver vo výške aj viac ako 70 % hodnoty nehnuteľnosti,
  • možnosť získať aj väčší objem úveru vďaka progresívnemu splácaniu,
  • možnosť postupne financovať výstavbu podľa zvyšujúcej sa hodnoty rozostavanej nehnuteľnosti,
  • podnikatelia bez príjmu zo závislej činnosti môžu získať úver na súkromné účely aj na základe posúdenia ich dosiahnutého percenta z tržieb
  • možnosť odkladu prvej splátky istiny až o 24 mesiacov. Ďalšie výhody, ak si vyberiete z našej ponuky nehnuteľností: * zabezpečenie úveru aj budúcim bytom, resp. rodinným domom financovaným z úveru, * čerpanie už počas výstavby bytu alebo rodinného domu, * čerpanie aj postupne podľa preddavkov dohodnutých s investorom projektu, * ušetrí vám čas a náklady - hodnotu nadobúdanej nehnuteľnosti určí banka na vlastné náklady.

Parametre úveru od Slovenskej Sporiteľne:

  • výška úveru od 7 000 €,
  • splatnosť úveru nad 10 rokov, maximálne 30 rokov.

Dokladovanie účelu úveru na bývanie:

Nedokladujete účel úveru, ak jeho výška nepresahuje 70 % hodnoty nehnuteľnosti. Pri úveroch poskytnutých nad 70 % hodnoty nehnuteľnosti s výnimkou postupného financovania výstavby stačí zdokladovať 80 % z poskytnutého úveru.

Splátku Vášho úveru nielen od Slovenskej Sporiteľne si môžete vypočítať pomocou hypotekárnej kalkulačky.


Úver na bývanie Slovenská sporiteľňa

Úver na bývanie s doživotne garantovanou splátkou od Slovenskej Sporiteľne je úver na financovanie... viac informácii o úvereVšetky hypotekárne úvery a pôžičky poskytované Slovenskou sporiteľňou nájdete v časti hypotekárny úver Slovenská sporiteľňa