Pôžička na bývanie

hypotekárny úver - Pôžička na bývanie
Chcete rekonštruovať Váš byt alebo dom, idete modernizovať svoje bývanie, využite niektorú z ponúkaných pôžičiek na bývanie. Pôžička s výškou už od 3500 Eur a s mesačnou spátkou od 53 Eur a splatnosťou od 3 do 10 rokov môže zlepšiť Vaše bývanie.

Pôžička na bývanie - základné informácie

  • určená na rekonštrukciu bytu
  • určená na modernizáciu bývania, zariadenie domu, bytu
  • pôžička na bývanie sa poskytuje vo výške od 3500 Eur do 17000 Eur
  • doba splatnosti pôžičky je od 3 do 10 rokov
  • mesačná splátka poskytnutých pôžičiek je od 53 Eur

Ako získať pôžičku bez založenia nehnuteľnosti

Pôžičku na bývanie získate jednoducho, bez dokladovania príjmu dokonca bez založenia nehnuteľnosti. Na vybavenie takejto rýchlej pôžičky Vám stačí občiansky preukaz a jeden doklad s adresou nehnuteľnosti uvedenou v zmluve, môže to byť SIPO, faktúra za telefón, elektrinu alebo vodu.
  • pôžička bez založenia nehnuteľnosti
  • peniaze bez ručiteľa
  • pôžičku získate bez potvrdenia o prijíme
  • pri tomto type rýchleho úveru nemusíte dokladovať účel použitia

Ďalšie informácie o pôžičke na bývanie

Pôžičku získate s atraktívnou úrokovou sadzbou, ale pozor, pri pôžičkách bez dokladovania účelu použitia je zvyčajne výššia úroková sadzba, ako pri úvere na bývanie alebo hypoúvere. V prípade nepredvídaných okolností, straty zamestnania, alebo inej rodinnej udalosti si môžete bezplatne odložiť splátku pôžičky až na 6 mesiacov.

Komu je určená pôžička - kto môže požiadať o poskytnutie pôžičky

O poskytnutie pôžičky môže požiadať každý vo veku od 18 do 62 rokov, kto je zamestnaný dlhšie ako 6 mesiacom a má trvalý pobyt na území SR. O poskytnutie tohto krátkodobého úveru môžu požiadať aj dôchodcovia so starobným alebo výsluhovým dôchodkom do veku 62 rokov ale aj invalidný dôchodcovia vo veku od 35 do 62 rokov.

Úrokové sadzby pôžičiek na bývanie

Základná úroková sadzba sa pohybuje od 10,9% do 12,90% p. a. V prípade nesplácania pôžičky sa vyrubuje úrok z omeškania ktorý je tvorený základnou úrokovou sadzbou ECB zvýšenou o 8 percentuálnych bodov, t.j. v súčasnosti 9% p.a.

Príklad poskytnutej pôžičky na bývanie vo výške 17000 Eur

V prípade že si potrebujte požičať 17000 Eur na čo najdlhšiu dobu, v tomto prípade na 10 rokov, bude Vaša mesačná splátka 235 Eur, táto pôžička bude úročená ročnou úrokovou sadzbou 10,9 % [p.a] za vedenie úverového účtu zaplatíte 1,66 Eur, teda celkovo na pôžičke zaplatíte 28399Eur.

Pôžička na bývanie od Poštovej banky od 53 Eur mesačne

Pôžička na bývanie od Poštovej banky na rekonštrukciou domu, rekonštrukciu bytu, modernizáciu bývania alebo splnenie snov. Pôžičku získate bez založenia nehnuteľnosti, bez potvrdenia o... viac informácii o úvere