Hypotéka so zrýchleným splácaním od Tatra Banky

hypotekárny úver - Hypotéka - hypoúver - Hypotéka so zrýchleným splácaním od Tatra Banky

Tatra banka predstavila svoju hypotéku so zrýchleným splácaním. Pri tomto hypotekárnom úvere je možné na konci každého mesiaca splatiť popri štandartnej splátke splatiť ľubovoľnú sumu až do 3 násobku splátky navyše. Ak je napríklad splátka Vášej hypotéky 500 Eur, na konci mesiaca môžete splatiť navyše až 1500 Eur bez poplatku. Predčasnou splátkou sa Vám zníži zostatok hypotekárneho úveru, ktorý tak môžete splatiť rýchlejšie a ušetriť tisíce Eur na úrokoch.

 

V prípade ak máte hypotekárny úver v inej banke, môžete požiadať Tatra banku o získanie úveru na refinancovanie pôvodnej hypotéky - splatíte jednorázovo nevýhodnejší úver v pôvodnej banke a získate flexibilnejší úver s možnosťou zrýchleného splácania.


Hypotéka - hypoúver Tatra banka

Tatra banka predstavila svoju hypotéku s nízkým úrokom od 3,75%. Podmienkou na získanie hypo úveru s nízkou úrokovou sadzbou je požiadanie o úver do 31. októbra s fixáciou úrokovej... viac informácii o úvereVšetky hypotekárne úvery a pôžičky poskytované Tatra bankou nájdete v časti hypotekárny úver Tatra banka